НАША АДРЕСА:

34500

Рівненська область

м. Сарни

вул. Широка,31

Телефони:

(03655) 35658  - начальник відділу

(03655) 35154 -  головний спеціаліст

 

 

Головна

Новини

Законодавча база

Заклади культури

Будинок культури

Бібліотеки

Музеї

Музичні школи

Творчі колективи

Свята і традиції

Мистецтво одного села

І творчістю хата багата

Сарненщина туристична

Агросадиби Сарненщини

 

 

 

Якщо у вас виникла потреба

звернутись до керівництва

відділу культури і туризму,

скористайтесь наведеною нижче електронною адресою

kulturaturism@mail.ru

 

 

 

 

КЛЕСІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА

34550, Рівненська обл., Сарненський р-н, смт. Клесів, вул. Шевченка, 10

 

Ворон Юрій Олексійович тел.0664154551

Якщо задати запитання кожному із нас – що ж таке музика і чи могли б ми без неї прожити своє свідоме буття, відповідь у всіх була б однакова – що без музики не було б і життя, що музика це як і сама людина народжується,  піднімається по сходинках визнання, набуває зрілості і по закону природи, залишаючи про себе пам’ять переходить у вічність. Один з видатних композиторів мудро сказав: «Проходять покоління – а музика вічна».

Переконатись в тому, що музика є вічним витвором мистецтва мали можливість жителі та гості селища Клесів 21 травня 2011 року під час звіту дитячої музичної школи, який проходив в будинку культури селища. Концертну програму відкрив шестирічний Ілля Салюта учень підготовчої групи (викладач Ірина Головня). Учні школи виконували твори Бажанова, Доніцетті, Богословського, Смирнова, Доренського, Берковича, Паулюса.Найбільш зворушливим для глядачів залишиться виступ викладачів Клесівської дитячої музичної школи. Ансамбль викладачів зачарував присутніх мелодією Самофалова «Вечірнім шовком», Мурена «Вальс», Дербенко «Фестиваль».

За високий професіоналізм, популяризацію музичного мистецтва були нагороджені грамотами ансамбль скрипалів молодших класів за ІІІ місце в обласному огляді – конкурсі серед шкіл естетичного виховання (керівник Олена Соломка) та інструментальний ансамбль учнів школи за ІІІ місце  в обласному огляді – конкурсі (керівник Ірина Головня). На свято завітали  начальник відділу культури й туризму РДА Наталія Чорна, голова районної організації профспілки працівників культури Марія Біжнюк, Заслужений працівник культури Віктор Торчик,  педагоги, батьки, друзі учнів, жителі селища. Всім присутнім учасники подарували хороший настрій та приємні емоції.

А вже 25 травня в до Клесівської дитячої музичної школи завітали викладачі – методисти Рівненського училища Чорнобай Ю.М., Чорнобай Л.М., дипломант міжнародних конкурсів Чорнобай М.Ю. Гості приємно були вражені від виконання юними музикантами музичних творів українських та зарубіжних композиторів – класиків та твори сучасних авторів Скорика, Сарасоти, П’яцолли, Гайдна, Брамса.

Кожна виконана мелодія торкалася струн душі. Присутні з захопленням спостерігали за виконавцями, аплодували їх майстерності.

Після концерту були проведені відкриті уроки по класу скрипки та фортепіано. Музичне дійство виявилося надзвичайно позитивним і яскравим та надовго залишиться в пам’яті присутніх.