НАША АДРЕСА:

34500

Рівненська область

м. Сарни

вул. Широка,31

Телефони:

(03655) 35658  - начальник відділу

(03655) 35154 -  головний спеціаліст

 

 

Головна

Новини

Законодавча база

Заклади культури

Будинок культури

Бібліотеки

Музеї

Музичні школи

Творчі колективи

Свята і традиції

Мистецтво одного села

І творчістю хата багата

Сарненщина туристична

Агросадиби Сарненщини

 

 

 

Якщо у вас виникла потреба

звернутись до керівництва

відділу культури і туризму,

скористайтесь наведеною нижче електронною адресою

kulturaturism@mail.ru

 

 

 

 

Сарненська ДМШ    Клесівська ДМШ    Степанська  ДМШ

 

Дитячі музичні школи, яких у Сарненському районі три, із них одна у м. Сарни, дві у селищах Клесів, Степань, здійснюють естетичне виховання і культурний розвиток дітей та юнацтва із залученням їх до вивчення української та світової культури.

Основним критерієм оцінки діяльності музичних шкіл є рівень навчально-виховного процесу, який проводиться відповідно до індивідуальних можливостей, здібностей та інтересів кожного з вихованців.

Завдання кожного вчителя музичної школи є досягнення такого рівня художньої культури учнів, який надасть їм можливість збагачувати свій духовний світ через самостійне сприймання та розуміння творів мистецтв різноманітних епох, напрямів, авторів, що приведе до самовираження, самовдосконалення кожного вихованця як особистості в музичному мистецтві , розвитку його творчих та художніх задатків.

27 лютого 2010 році відділом культури і туризму Сарненської районної державної адміністрації було проведено на базі Степанської дитячої музичної школи районний огляд-конкурс юних музикантів серед музичних шкіл району, в якому прийняли участь більше 50 дітей. Даний конкурс було організовано з метою підвищення творчої активності учнів, вдосконалення навчально-виховного процесу, обміну досвідом роботи фахових спеціалістів. Переможці огляду буди нагороджені дипломами і сувенірами під час проведення звітних концертів в музичних школах району. 21 березня 2010 року учнів Сарненської дитячої музичної прийняли участь в обласному конкурсі юних музикантів, солістів, вокалістів, де І місце виборола Єрмейчук Ірина учениця 4-го класу фортепіано, ІІ місце Новак Ангеліна учениця 5-го класу домра та Ковалик Яна учениця 3-го класу гітара, ІІІ місце Мацелик Андрій учень 3-го класу фортепіано та Новак Вадим учень 4-го класу балалайка.

З 16 по 19 грудня 2010 року відбувся Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс української музики ''Бурштинові нотки''. Учень Степанської дитячої музичної школи Корева Владислав став учасником гала-концерту, де був нагороджений дипломом  лауреата І ступеня Всеукраїнського дитячо-юнацького конкурсу української музики «Бурштинові нотки», відзнакою з бурштину.

Для того аби кожен з учнів мав можливість свої навики гри на музичних інструментах продемонструвати не лише під час екзаменаційно-семестрових виступів у музичній школі, а й для власного творчого самовиявлення, при музичних школах працюють дитячі філармонії, які щорічно проводять концерти для учнів навчальних закладів міста та району. У 2010 році вчительські та учнівські колективи Сарненської дитячої музичної школи провели три виїзні концерти у селах району Тинне, Зносичі, Костянтинівка. Дані концерти сприяють вихованню естетичного смаку до музичного мистецтва в дітей та юнацтва, кожен з яких може  в подальшому також стати вихованцем дитячих музичних закладів.

Провідні дитячі колективи, окремі виконавці дитячих музичних шкіл є постійними учасниками всіх масових дійств, концертів художніх самодіяльності, які організовуються у місті Сарни та селищах Клесів, Степань. Вихованці школи із задоволенням приймають участь і в заняттях гуртків  художньої самодіяльності при навчальних та культосвітніх закладах.

Всі ці заходи спрямовані на поглиблення профорієнтації навчальних дитячих музичних закладів для створення умов подальшого вибору молоді професії музичного напрямку.