НАША АДРЕСА:

34500

Рівненська область

м. Сарни

вул. Широка,31

Телефони:

(03655) 35658  - начальник відділу

(03655) 35154 -  головний спеціаліст

 

 

Головна

Новини

Законодавча база

Заклади культури

Будинок культури

Бібліотеки

Музеї

Музичні школи

Творчі колективи

Свята і традиції

Мистецтво одного села

І творчістю хата багата

Сарненщина туристична

Агросадиби Сарненщини

 

 

 

Якщо у вас виникла потреба

звернутись до керівництва

відділу культури і туризму,

скористайтесь наведеною нижче електронною адресою

kulturaturism@mail.ru

 

 

 

 

Чиж Наталія Андріївна

тел. 0974915649

СТЕПАНСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА

34560, Рівненська обл., Сарненський р-н, смт. Степань, вул. Київська 26

e-mail: kazymirets.olga@ukr.net

 

 

В 1972 році в смт. Степань коли було відкрито філію Сарненської  дитячої музичної школи.

Історія школи починалася із здобутих перемог діток, які були учнями тих першопрохідців-викладачів, що починали літопис музичної школи.

В 1973 році школа набула статусу самостійної і першим директором був призначений викладач Сарненської ДМШ, нині  заслужений артист України - Пиндик Василь Михайлович, який  взяв на себе всі організаторські і творчі завдання.

А допомагав йому у цьому  педколектив школи, що складався на той час з 5-ти викладачів.

Пропрацював Василь Михайлович у школі 5 років. За цей час школа міцно стала на ноги, брала активну участь у всіх культурно-масових заходах селища.

Нині  Василь Михайлович живе і працює в Чернівцях. З 1993 р. він – бандурист Заслуженого Буковинського ансамблю пісні і танцю. В 1998 році Василю Пиндику було присуджено літературно-мистецьку премію ім. С.Воробкевича.

У 1973 році педколектив  школи  поповнився новими вчителями.

Значення музики в житті кожної людини важко переоцінити. Та й доторкнувшись одного разу до світу звуків, неможливо забути його і залишитися байдужим.

Так не залишився байдужим до чарівного світу музики і назавжди пов’язав своє життя  з прекрасним і другий директор нашої школи, нині заслужений працівник культури, композитор Віктор        Григорович  Торчик.

Саме  Віктор Григорович  вніс нове дихання в Степанську музичну школу. В школі  відкрились нові відділи. Вона стала відома не тільки в межах району, а й області.

Працював директором 13 років. Водночас керував хоровим колективом, якому присвоїли звання «Народний».

В 1986 році після закінчення Рівненського інституту культури направили на роботу в музичну школу Володимира Садляка, який і став її новим директором.

Історія пишеться тоді, коли її створюють люди неповторно талановиті. Таким залишився в нашій пам’яті  Леонід Іванович Лук’янець - викладач духових інструментів, що  в 1985 році став директором дитячої музичної школи.

За роки його керівництва  школа  неодноразово була нагороджена грамотами та дипломами за перемогу в оглядах художньої  самодіяльності серед сільських шкіл естетичного виховання.

За ініціативою і безпосереднім керівництвом Леоніда Івановича у школі  був створений оркестр духових інструментів, який налічував 20 – 25 чоловік, яким він керував більше 15 років.

Так як музика і танець нероздільні,  так  що ж то за музична школа без хореографії. І в 1992 році  в школі був відкритий відділ хореографії.

В 2000 році директором ДМШ був назначений Володимир Миколайович Торчик.  Енергійний, професійно грамотний керівник, комунікабельний у відношеннях з колегами та посадовими особами, що сприяло вирішенню багатьох проблемних питань.

Хочеться відмітити творчу роботу та високопрофесійну майстерність викладачів які є керівниками дитячих колективів, що неодноразово займають призові місця на обласних творчих конкурсах.

Такими є дитячий ансамбль бандуристів, керівник – Пінчук Олена Сергіївна та дитячий хор, керівник – Боровик Лариса Петрівна.

В 2012 році відкрили філіал  по хореографії в селі Кричильськ.

На сьогоднішній день очолила Степанську музичну школу Чиж Наталія Андріївна.

Педагогічний колектив, що налічує 12 викладачів, знаходиться сьогодні на творчому підйомі, поліпшує свою професійну майстерність, веде активну концертну діяльність. Колектив школи  з оптимізмом  дивиться  у своє майбутнє, знаючи, що музично-естетичне виховання підростаючого покоління є невід’ємною частиною загальнолюдської культури.