Гарний початок сільського туризму

На Сарненщині стартував зелений сільський туризм. На минулих вихідних привітна господиня агросадиби села Пугач Віра Власівна Коваль приймала відпочиваючих з міста Рівне. Молоде подружжя милувалось чудовими краєвидами, зеленим ошатним лісом, який вабив прохолодою, повітрям, настояним на травах і хвої, грибами та ягодами. Пригостились смачними домашніми варениками з чорницями, квартою теплого молока, скуштували свіжовипеченого хліба. Сподобалось гостям і у сільській бібліотеці, де їх ознайомили з історією села, інформаційними новинами, запропонували цікаву літературу. Туристи відвідали зону відпочинку «Голубе озеро», парк з прекрасною буковою алеєю, отримали задоволення від риболовлі у місцевому кар’єрі.

Час, проведений на відпочинку – це справжнє єднання з природою, зміна оточення, психологічне розвантаження, – так вважають молоді рівненчани. Задоволені, з приємними враженнями відпочиваючі повертались додому, чекаючи наступної нагоди відвідати село Пугач.  

Тож гостинно запрошуємо бажаючих на відпочинок в агрооселю «У баби Віри».

 

 

Агросадиба

«Домашній затишок»

 

 

Адреса:

Рівненська область

Сарненський район

с.Бутейки, вул. Зелена, 9

Контактні тел.: (03655) 4-84-11, моб. 068-029-63-76

Господар: Гольонко Ганна Ничипорівна

 

Серед могутніх віковічних дубів, шовкових пахучих трав, серед безмежних ланів у західній частині історичного, з цілющими мінеральними водами Степанського краю розкинулось село Бутейки. Тут Ви матимете змогу поринути у неповторну красу і перевагу сільського життя, відчути смак поліщуцьких страв за старовинними рецептами, скуштувати свіжоспеченого хліба, спробувати себе у веденні сільського господарства.

До послуг відпочиваючих 2  просторі кімнати у поліському стилі, баня. Любителів порибалити приваблюють річка Мельниця та великий ставок, в якому водиться багато щуки, карасів, окунів, іншої риби та раків.  Недалеко від оселі на Вас чекає мішаний ліс, багатий грибами, лікарськими травами, ягодами чорниці, брусниці, ожини, малини.

Додаткові послуги для відпочиваючих: полювання, катання на бричці, санях (у зимову пору), майстер-клас автентичної вишивки.

Кожен, хто хоч раз відвідав цей унікальний куточок поліської землі, переконається у дивовижній природі і гостинності тутешніх жителів.

 

Агросадиба

«Над Случем"

 

 

Адреса:

Рівненська область

Сарненський район

с. Кам'яне-Случанське, вул. 17 Вересня, 36

Контактні тел. моб.: 096-426-01-54

Господарі: Анатолій Сергійович та Юлія Володимирівна Опалько

 

Поринути у чари дитинства, вмитися чистою росою і зустрінути схід Сонця, відпочити з вудкою біля тихої річки, відчути тишу сільської місцевості, ознайомитись з місцевими традиціями, скуштувати страв поліської кухні Вас гостинно запрошують господарі затишної оселі у мальовничому селі над Случем, розташованого за 25 км. від райцентру.

До Ваших послуг затишна кімната для проживання сімї з дитиною. Харчування – натуральна домашня їжа. У господарстві є корова, свині, кролі, кури, бджолосім’я. Тож за бажанням, можна погодувати домашніх птахів та тварин, пригоститись медом, квартою свіжого молока та запашним домашнім хлібом, випеченим на черені.

Додаткові послуги для відпочиваючих: рибалка, плавання, верхова їзда, полювання.

Неподалеку розташована архітектурна пам’ятка – Свято-Василівський храм, який вражає своєю унікальністю, адже побудований спеціальним методом – зарізуванням брусків, тобто при його зведенні не було використано жодного цвяха.