НАША АДРЕСА:

34500

Рівненська область

м. Сарни

вул. Широка,31

Телефони:

(03655) 35658  - начальник відділу

(03655) 35154 -  головний спеціаліст

 

 

Головна

Новини

Законодавча база

Заклади культури

Будинок культури

Бібліотеки

Музеї

Музичні школи

Майстри Сарненщини

Творчі колективи

Свята і традиції

Мистецтво одного села

І творчістю хата багата

Сарненщина туристична

Агросадиби Сарненщини

 

 

 

Якщо у вас виникла потреба

звернутись до керівництва

відділу культури і туризму,

скористайтесь наведеною нижче електронною адресою

cultura.sarny@ukr.net

 

 

 

 

 

ЧУДЕЛЬСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 

 

Віталій Павлович Абрамчук

Народився 31 липня 1977 року в с. Чудель. Закінчив 11 класів Чудельської ЗОШ. Після закінчення школи навчався в ВПУ – 21 м. Сарни на водія автотранспортних засобів. В 1988 році одружився, разом з дружиною виховує синочка.

З дитинства займався майструванням та роботами по дереву з батьком. Першу роботу – журнальний столик, зробив у 2000 році. В основному займався різьбленням по дереву, точінням на токарному верстаті, будівництвом будинків. Основні роботи йдуть на продаж. Найбільш поширеними виробами є підставки на вазони, карнизи, стільці, журнальні столики, кухонні столи, підстави на взуття, настільні столи.

 

Людмила  Олександрівна Жук

23 липня 1978 року в с.Чудель  народилася привітна, спокійна, весела, життєрадісна, працьовита майстриня гарна на вроду жінка Жук Людмила Олександрівна. Володіти мистецтвом рукоділля спицями та вишивкою навчилася ще в школі. Там і досягла перших успіхів. Починала зі шкарпеток, але постійно прагнула досягти чогось більшого. У неповних двадцять років вийшла заміж, має трьох дітей. Улюбленою справою займається уже більше двадцяти років. Любить в’язати шикарні сукні, костюми, дитячий одяг, манто, болеро… Останнім часом захоплюється вишиванням ікон та рушників. Неодноразово приймала участь у заходах району та  виставках  умільців с. Чудель. Має популярність серед односельців.

Іванна Михаревич

Народилась 7 вересня 1999р. в с. Чудель. На даний час навчається в педагогічному коледжі м. Дубно.

Дівчина дуже любить співати. Жодного концерту ні в селі, ні в її навчальному закладі без неї  не обходиться. Багато займається благодійністю.

В свій вільний час займається виготовленням прикрас зі стрічок –«канзаши». Її віночки та заколки – це її маленький бізнес. Роботи майстрині були представлені на сільських та районних виставках майстрів декоративно вжиткового мистецтва.

 

 

Лілія Вікторівна Мелещук

Мелещук Лілія Вікторівна народилась 15 травня 1996р. в с. Чудель. Навчається на юриста в Міжнародному гуманітарному університеті м. Рівне.

Молода, весела, активна дівчина з 14 років захоплюється вишивкою. Як користуватися голкою ії навчила бабуся. Найбільшою мрією пані Лілія вишити 3 метровий, автентичний рушник «На щастя на долю». Зараз дівчина цікавиться різними схемами вишивки та шукає їх значення. Роботи майстрині неодноразово були представлення на сільських та районних виставках майстрів декоративно – вжиткового мистецтва.