НАША АДРЕСА:

34500

Рівненська область

м. Сарни

вул. Широка,31

Телефони:

(03655) 35658  - начальник відділу

(03655) 35154 -  головний спеціаліст

 

 

Головна

Новини

Законодавча база

Заклади культури

Будинок культури

Бібліотеки

Музеї

Музичні школи

Майстри Сарненщини

Творчі колективи

Свята і традиції

Мистецтво одного села

І творчістю хата багата

Сарненщина туристична

Агросадиби Сарненщини

 

 

 

Якщо у вас виникла потреба

звернутись до керівництва

відділу культури і туризму,

скористайтесь наведеною нижче електронною адресою

cultura.sarny@ukr.net

 

 

 

 

 

КАМ'ЯНЕ-СЛУЧАНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 

 

Наталія Михайлівна Вознюк

Вознюк Наталія Михайлівна народилася в селі Тинне. Закінчила місцеву ЗОШ І-ІІІ ступенів, педагогічний факультет Рівненському ДГУ. Нині здобуває другу вищу освіту у цьому ж університеті по спеціальності вчитель трудового навчання. Вийшла заміж у село Кам’яне - Случанське. Виховує  троє дітей – школярів. Працює вчителем трудового навчання у Кам’яне -Случанській ЗОШ І- ІІ ступенів, веде гурток «Ізонитка». Також працює в жанрі модульне орігамі, вишивка, плетіння з бісеру. У жанрі ізонитка почала займатися нещодавно, але вже має певні успіхи. Шиє не лише ілюстрації, а й вітальні листівки для друзів та на замовлення.

Ціна вітальної листівки - 25 грн.

Контактний телефон майстра:  (+380) 683 357 854

 

Наталія Володимирівна Ільчук

 

Ільчук Наталія Володимирівна займається бісероплетінням. У своїх роботах старається втілити красу поліського краю, використовуючи різноманітну кольорову гаму.     

Ціна виробу залежить від кількості використаного матеріалу. Зробити замовлення можна на сторінці в «Однокласниках».

 

           

 

Ірина Володимирівна Ковальчук

 

Ковальчук Ірина Володимирівна народилася  в селі Камяне–Случанське 1997 року.  У   2012 році з відзнакою закінчила 9 класів ЗОШ І-ІІ ступенів та продовжила  навчання у Сарненському ліцеї «Лідер». Нині студентка Рівненського ДГУ.

Багато років є учасницею художньо - мистецького клубу «Чарівний пензлик», який діє при сільському будинку культури. Тут навчилася виготовляти картини з манки, пластиліну, вироби з глиці. Любов до творчості привила дівчині мама вчителька місцевої школи. Пані Ірина має великий політ фантазії, власну думку.  ЇЇ роботи не раз були представлені на сільських та районних виставках ужитково-декоративного мистецтва. За участь у Всеукраїнському конкурсі «Вічні образи» отримала подяку Міністерства освіти і науки України.

Ціна виробів - договірна.

Контактний телефон майстра: (+380) 674 919 306

 

 

Федір Федорович Михаревич

Михаревич Федір Федорович народився в селі Кам’яне – Случанське 1983 року в багатодітній родині. В сім’ї було 9 дітей. Дуже рано помер батько і тому вихованням дітей займалася мати.

Після закінчення місцевої школи продовжив навчання у Сарненському ВПТУ-22. В даний час є майстром на всі руки: вікна, двері, різьба по дереву. У своїй господі зробив усе власними руками. Майструє під замовлення не лише у своєму селі, а і в сусідніх. 

       

Контактний телефон майстра: (+380) 967 722 770

 

Катерина Федорівна Теодорович

Теодорович Катерина Федорівна народилася в селі Камяне-Случанське в багатодітній родині. В 2015 році закінчує 11 клас Чудельської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Успішно здала ЗНО із української мови та літератури. Мріє отримати вищу освіту. Захопилась виготовленням кошиків із газет та квітів з гофрованого паперу. Власними виробами обдарувала всіх подруг-іменинниць. Приймає замовлення.

Ціна виробу до 100 гривень.

 

        

Контактний телефон майстра: (+380) 686 250 255