НАША АДРЕСА:

34500

Рівненська область

м. Сарни

вул. Широка,31

Телефони:

(03655) 35658  - начальник відділу

(03655) 35154 -  головний спеціаліст

 

 

Головна

Новини

Законодавча база

Заклади культури

Будинок культури

Бібліотеки

Музеї

Музичні школи

Майстри Сарненщини

Творчі колективи

Свята і традиції

Мистецтво одного села

І творчістю хата багата

Сарненщина туристична

Агросадиби Сарненщини

 

 

 

Якщо у вас виникла потреба

звернутись до керівництва

відділу культури і туризму,

скористайтесь наведеною нижче електронною адресою

cultura.sarny@ukr.net

 

 

 

 

 

ЛЮБИКОВИЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 

 

Валентина Миколаївна Свиридон

 

Народилася Валентина Свиридон в с. Любиковичі, Сарненського районну. На даний час проживає і працює в рідному селі.

Після закінчення Ржищівського індустріально - педагогічного коледжу, де здо­була спеціальність виклада­ча трудового навчання, вступила в Міжнародний економіко - гуманітарний університет ім. акад. Степана Дем’янчука. Там здобула фах вчителя геогра­фії та біології, а згодом – інформатики.

З юних літ Валентина Миколаївна працює з бісером та вишиває. За цей час у неї назбиралося чимало вишука­них експонатів. Любов до рукодільництва перейшла від матері — Лариси.

Пишається пані Валентина роботами своїх ви­хованців. На другому повер­сі Любиковицької ЗОШ важ­ко не помітити робіт та поло­тен, створених учнями. Бага­то з "творців" уже пішли в до­росле життя, але їхні роботи лишилися.

- Глянеш - і згадуєш усіх своїх учнів, всі ті приєм­ні моменти, пережиті разом. Воно й не дивно, що ро­боти гріють серце, адже вихо­ванці роблять все з любов’ю, як їх тому на все життя на­вчила Валентина Миколаївна.

 

Людмила  Миколаївна  Таборовець

 

Таборовець Людмила Миколаївна народилася 6 серпня 1972 року в селі Любиковичі. Закінчила Рівненське музичне училище по класу бандури. Працює директором будинку культури села Любиковичі. Виховує доньку Єву. Автор та виконавець пісень про навколишню поліську красу, світлі взаємні почуття.

Створювати ляльки – мотанки почала 4 роки назад. Роботи одразу стали популярними, тому неодноразово були представлені на обласних, районних, сільських виставках майстрів декоративно – вжиткового мистецтва. Також ляльки майстрині є в експозиції Сарненського історико – етнографічного музею.

В творчому доробку пані Людмили три десятки пісень та багато поетичних творів. Керівник дитячого гуртка «Щасливі діти». То ж її захопленням є не лише виготовлення ляльки – мотанки, а й музика та класична література.

       

 

Сергій Олексійович Таборовець

 

Таборовець Сергій Олексійович народився у 1987 році в с. Любиковичі. У 2002 році закінчив Любиковицьку школу та вступив до СПТУ - №6 м. Дубровиця по спеціальності столяр.

Пан Сергій найкращий в рідному селі майстер робіт з дерева. Займатися столярством це його найулюбленіша справа ще з дитячих років. Любов до цієї справи дізналась йому від діда.

Виробляє пан Сергій: столи, стільці, карнизи, вішалки для одягу, ліжка, рамки для фото, підставки для вазонів, шкатулки. Жодна робота Сергія неповторна.

Столярні вироби приваблюють не лише його оселі, а і в домівках односельчан. Його вироби були представлені на виставках в селі та районі.

 

Михайло Олексійович Яковець

 

Яковець Михайло Олексійович народився у 1948 році в с. Любиковичі. Закінчив Любиковицьку восьмирічну школу, а згодом курси художників у м. Рівне. Від Бога має талант художника. Спочатку малював пейзажі, портрети, натюрморти на прохання жителів села. Пізніше зрозумів, що хоче писати ікони. Власноруч розписав церкви в с. Любиковичі, Білятичі, Костянтинівна, Глушиця, а також у с. Бережки та Колки Дубровицького району.  Своє вміння малювати передає внуку, якого теж звати Михайло, який вчиться від дідуся азів художника.

Крім малювання Михайло щонеділі співає у церковному хорі села.