НАША АДРЕСА:

34500

Рівненська область

м. Сарни

вул. Широка,31

Телефони:

(03655) 35658  - начальник відділу

(03655) 35154 -  головний спеціаліст

 

 

Головна

Новини

Законодавча база

Заклади культури

Будинок культури

Бібліотеки

Музеї

Музичні школи

Майстри Сарненщини

Творчі колективи

Свята і традиції

Мистецтво одного села

І творчістю хата багата

Сарненщина туристична

Агросадиби Сарненщини

 

 

 

Якщо у вас виникла потреба

звернутись до керівництва

відділу культури і туризму,

скористайтесь наведеною нижче електронною адресою

cultura.sarny@ukr.net

 

 

 

 

 

ТУТОВИЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 

 

Ніна Іванівна Бакунець

Вишивка в Україні – світ краси та фантазії. Цим видом мистецтва у с. Тинне займається Ніна Іванівна Бакунець. Довгими зимовими вечорами майстриня заглиблюється у вишивку відтворюючи на полотні прекрасні візерунки. Ніна Адамівна дуже любить своїх онучок, котрі завжди поруч з бабусею, для яких вона вишиває прекрасні сорочки. А ще майстриня дуже любить вишивати квітчасті рушники. Любить українську народну пісню, перечитує багато лірики від якої має насолоду та натхнення. Ніна Адамівна по-справжньому творча людина. Її роботи були представлені сільських та районних виставках майстрів декоративно – вжиткового мистецтва.

  

 

Леся Володимирівна Гоч

Народилась 28 січня 1990 року в с. Тутовичі. Закінчила Тутовицьку ЗОШ І – ІІІ ступенів. Після закінчення школи здобула освіту за фахом «Еколог» у м. Рівне. Вишивкою бісером захоплюється з дитинства, любов до якої пререйняла від мами. Її вироби побували і на районних виставках майстрів декоративно – ужиткового мистецтва.

 

Олександр Анатолійович Захарчук

Народився майстер в с.Тинне. Закінчив Тинненсь ЗОШ. Після закінчення школи вступив до Дубнівського професійного ліцею. Під час навчання його роботи були представлені на обласних виставках, де були відзначені як найкращі.

Сьогодні Олександр має замовлення своїх робіт від багатьох прихильників його творчості.

     

 

Надія Адамівна Леончик

Народилася 25 лютого 1963 року у сім ї  колгоспників, в селі Тинне Сарненського району Рівненської області. 1980 року – закінчила середню школу і вступила у Дубнівське педагогічне училище на факультет « Дошкільне виховання». Після закінчення училища була направлена в Малоцепцевицьку середню школу на посаду – вчителя початкових класів. Де і працює і нині. Нагороджена грамотою відділу освіти, грамотою ДП « Південь – курорт - сервіс», грамотою за вагомий внесок у збереження, відродження звичаїв у районній мистецькій акції « Мистецтво одного села». Уміння в’язати перейняла від мами, яка довгими зимовими вечорами за допомогою ниток та спиць виготовляла одяг. Роботи пані Надії неодноразово були представлені на сільських та районних виставках майстрів декоративно – вжиткового мистецтва.

 

Юлія Сергіївна Момоток

Народилася в с. Довге. Навчається в Довжанській ЗОШ І – ІІ ступенів. Юлія приймає активну участь у житті рідної школи. У свій вільний час дуже полюбляє виготовляти образи людей та тварин з паперу – оригамі. Її роботи неодноразови брали участь у шкільних, сільських та районних виставках.

 

Діана Володимирівна Омельковець

Відкривши фіртку двору родини Омельковців переконувати не треба, що тут живе творча родина. Оригінально оформлені квітники, куточки відпочинку, це все свідчить про творчі руки господарів.

Омельковець Діана Володимирівна, має талант живопису, який дістався від батька Волоидимира Олександровича, раніше був знатним різьб’яром по дереву. А дідусь займався в свій час бондарством.

Діана закінчила Одеський університет ім. Мечнікова факультет журналістики. За спеціальністю не працює та має творчу професію оформлює картини з бурштину на фірмі «Мінерал». Її роботи були представлені на сільських та районних виставках майстрів декоративно – вжиткового мистецтва.

   

 

Євгенія Іванівна Слюсар

Євгенія Іванівна Слюсар народилась в с. Довге. Працює завідувачкою клубом у своєму рідному селі. В свій вільний від роботи час займається виготовленням чудових картин з квілінгу, навіть є замовлення на день народження. При клубі Євгенія Іванівна створила гурток «Умілі ручки», де цій прекрасній справі можуть навчитись дітки. Роботи учасників гуртка були представлені на сільських та районних виставках майстрів декоративно – вжиткового мистецтва.