НАША АДРЕСА:

34500

Рівненська область

м. Сарни

вул. Широка,31

Телефони:

(03655) 35658  - начальник відділу

(03655) 35154 -  головний спеціаліст

 

 

Головна

Новини

Законодавча база

Заклади культури

Будинок культури

Бібліотеки

Музеї

Музичні школи

Майстри Сарненщини

Творчі колективи

Свята і традиції

Мистецтво одного села

І творчістю хата багата

Сарненщина туристична

Агросадиби Сарненщини

 

 

 

Якщо у вас виникла потреба

звернутись до керівництва

відділу культури і туризму,

скористайтесь наведеною нижче електронною адресою

cultura.sarny@ukr.net

 

 

 

 

 

ЗНОСИЦЬКА   СІЛЬСЬКА   РАДА

 

 

Юлія Власюк

Власюк Юлія створює надзвичайно красиві композиції з гофрованого паперу. Паперові квіти, на перший погляд, нагадують справжніх. Вироби вражають оригінальністю і досконалістю. У свій час пані Юлія закінчила РДГУ, працює організатором у місцевій школі. Виховує двох синочків. Талановита, працьовита, творча особистість.

 

 

 

 

   

 

Лариса Петрівна Дорожко

Дорожко Лариса Петрівна уродженка с. Зносичі. Працює вчителем біології та трудового навчання у місцевій школі.  Має багато захоплень. Вільний час проводить за в'язанням спицями та гачком, вишивкою хрестиком та гладдю, шиттям, кулінарією. Оригінальні, нарядні полувери, костюми, сукні, шапки та шалі – усе вдається майстрині. Вироби виплекані її руками, бажали б мати у своєму гардеробі багато шанувальників рукодільної техніки. А нещодавно жінка опанувала бісероплетіння. Її довершені і напрочуд гарні роботи вражають майстерністю, красою і неповторністю. Витвори майстрині були неодноразово представлені на сільських та районних виставках ужитково-декоративного мистецтва.  

Своє уміння жінка передає своїм учням і трьом прекрасним донечкам.

 

 

Олександр Семенович Кичан

 

Олександр Семенович Кичан народився в с. Зносичі. Про таких як він кажуть - і швець, і жнець, і на дуді гравець. З дитинства чоловік малює, дуже любить співати, є учасником церковного хору, та найбільше йому подобається творити шедеври з дерева. Багатогранність таланту дозволяє робити неповторні і потрібні людям речі. І хоч виробів на виставці не надто багато, адже, здебільшого, працює на замовлення, витвори вражають розмаїттям візерунків, вишуканістю. Та, мабуть, найбільші досягнення талановитого різьбяра – іконостас місцевого Свято – Георгіївського храму та царські ворота Української православної церкви Київського патріархату м. Сарни, які майстер виготовив власноруч, оздобивши художнім різьбленням.

Світлана Федорівна Панасюк

 

Світлана Федорівна Панасюк народилася і виросла в Зносичах. Закінчила РДГУ за спеціальністю “практична психологія”. Працює в сільській раді спеціалістом по роботі з молоддю. Вільний час проводить за рукоділлям. У доробку пані Світлани вишиті бісером ікони, рушники, писанки. Улюблене заняття допомагає не тільки заспокоїтись, але й приносить неабияку радість та задоволення.

 

 

Олена Пархомчук

Олена народилася у селі Зносичі 1986 року. Закінчила РДГУ. Тривалий час працювала вчителем укр. мови та літератури у селі Цепцевичі. Любов до вишивки прищепила їй бабуся ще з юних років. Спочатку почала вишивати хрестиком, гладдю, а згодом стала захоплюватись вишивкою бісером.. Виховує трьох донечок. Про себе говорить, що вишивка для неї - це хобі на все життя, адже вона приносить неабияку радість і відпочинок для душі.

 

 

Оксана Федорівна Путіло

Родина, родина від батька до сина, від матері до доньки… За таким принципом і продовжується родинне ремесло Оксани Федорівни Путіло. Їх сім’я вже багато років поспіль займається вишивкою і передає з покоління в покоління любов до даного мистецтва. Адже пані Оксана вишиває на полотні справжні шедеври – ікони та картини. Ця робота є досить клопіткою і вимагає багато часу та, незважаючи на повну зайнятість, старанна рукодільниця не припиняє своєї діяльності на полотні. Працює Оксана Федорівна в кафе «Адреналін», має чудову сім’ю, чоловіка та двоє дорослих дітей. Народилася Оксана Федорівна 1977 року в селі Зносичі, закінчила Сарненське ВПУ 22, здобувши спеціальність «бухгалтер».

 

 

 

 

Олександр Йосипович Самойлюк

 

Олександр Йосипович Самойлюк довгий час працює вчителем трудового навчання у рідній школі. Творча і багатогранна особистість, умілий майстер різьби по дереву. Різцем він створює справжні шедеври мистецтва із звичайного дерева. Любов до улюбленої справи пан Олександр прищепив сину та багатьом своїм учням.

       

 

Тетяна Валентинівна Ющик

 

Тетяна Валентинівна Ющик вчитель математики у Зносицькій загальноосвітній школі. Виховує сина. Любов до вишивання перейняла від мами, яка досить непогано шиє. Пані Тетяна любить поєднувати кольори, створювати візерунки. Вона творча, працьовита, уміла майстриня.