НАША АДРЕСА:

34500

Рівненська область

м. Сарни

вул. Широка,31

Телефони:

(03655) 35658  - начальник відділу

(03655) 35154 -  головний спеціаліст

 

 

Головна

Новини

Законодавча база

Заклади культури

Будинок культури

Бібліотеки

Музеї

Музичні школи

Майстри Сарненщини

Творчі колективи

Свята і традиції

Мистецтво одного села

І творчістю хата багата

Сарненщина туристична

Агросадиби Сарненщини

 

 

 

Якщо у вас виникла потреба

звернутись до керівництва

відділу культури і туризму,

скористайтесь наведеною нижче електронною адресою

cultura.sarny@ukr.net

 

 

 

 

 

РЕМЧИЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 

 

Богдана Вікторівна Весковська

Весковська Богдана Вікторівна 1986 року народження. Закінчила середню школу зі срібною медаллю. В 2003 році вступила на історико –філологічний факультет МЕГУ в місті Рівному. По закінченні інституту три роки працювала вчителем англійської мови середніх і старших класів Олександрійської школи – інтернату. Проживала з чоловіком у Рівному. У 2008 році народила дочку Катерину. Після розлучення повернулася до матері в село. Почала працювати завклубом села Ремчиці.

Обдарована і надзвичайно творча дівчина. Вона закохана у поезію, з шкільної парти вже пробувала писати вірші, та й пізніше всі її радості та печалі лягали римованими рядками у вірші. Зараз їх уже більше 300. А ще малювати… вона дуже полюбляє малювати і фотографувати. З малих літ тягнулася до творчості, уміє співати, вишивати хрестиком та бісером, малює гуаш’ю на папері та акриловими фарбами на футболках. Окрім малювання та фотографії у свій вільний час вона висипає картини та ікони з буршину. Її роботи неодноразово були представлені на районних та сільських виставках.

 

 

Тетяна Юріївна Охріменко

Художня студія с. Яринівка, якою керує Тетяна Юріївна Охріменко працює більше 11 років. Немає нічого кращого для майстра як передати своє вміння учням. Неодноразово її вихованці ставали переможцями не лише районних та обласних, а й всеукраїнських конкурсів. А хто був присутній на районних виставках мав змогу не без задоволення розглянути дитячі вироби мистецтва, останні з яких виготовлені з використанням екоматеріалів. Є такі, що можна навіть прати (холодний батик).

 

 

Ксенія Приступа

Майстриня – вишивальниця Ксенія Приступа народилась та проживає в селі Тріскино. Виховує чотирьох діточок. Її будинок потопає в різнобарвї квітів. Вони зацвітають ранньою весною та милують око до пізньої осені. Вправна господиня. Завжди долучається до заходів проведених в рамках нашого КДК. Вже знайомий нам і її хліб на черені, що випікала на день незалежності та на ярмарок. А ще знаходить час на вишивання. Хист до вишивання перейняла від мами а та в свою чергу від своєї мами. Її роботи також неодноразово були представлені на огляд в районі. А ще вона долучалась до вишивання заповіту Шевченка на полотні.