НАША АДРЕСА:

34500

Рівненська область

м. Сарни

вул. Широка,31

Телефони:

(03655) 35658  - начальник відділу

(03655) 35154 -  головний спеціаліст

 

 

Головна

Новини

Законодавча база

Заклади культури

Будинок культури

Бібліотеки

Музеї

Музичні школи

Майстри Сарненщини

Творчі колективи

Свята і традиції

Мистецтво одного села

І творчістю хата багата

Сарненщина туристична

Агросадиби Сарненщини

 

 

 

Якщо у вас виникла потреба

звернутись до керівництва

відділу культури і туризму,

скористайтесь наведеною нижче електронною адресою

cultura.sarny@ukr.net

 

 

 

 

 

ВИРІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 

 

Галина Степанівна Абрамчук

Галина Степанівна Абрамчук народилася 11 жовтня 1955 року у селі Федорівка, де й проживає. З 25 років почала вишивати серветки, а згодом і рушники, коври, простині…

У роботах майстрині переважають два напрямки – квіти та національні орнаменти, які використовуються у вишиванні картин. Ще майстриня вишиває ікони. Велику кількість своїх робіт подарувала своїм знайомим та родичам у різних областях України.

На даний час Галина Степанівна працює над вишивкою своєї власної сорочки. А згодом планує створити сорочку і для свого чоловіка. Починаючи нові роботи , вона вивчає відповідну літературу, щоб досягти всіх тонкостей у своїй улюбленій справі.

     

     

 

Вікторія Володимирівна Ганзюк

 

Вікторія Володимирівна Ганзюк народилася в 1971 році в с. Вири. Ще в дитячі роки виявився хист до малювання.

Після закінчення школи навчалась у залізничному училищі в м. Унеча Брянської області.

Приїхавши в рідне село після навчання вийшла заміж, народила двох доньок. Виховуючи дітей, захопилася в’язанням, шиттям одягу, адже хотілося гарно і оригінально вдягати їх. В’язала для них шапочки, кофтини, платтячка.

Діти давно виросли, але захоплення створювати красиві речі залишилося.

Вікторія Володимирівна в’яже свої вироби виключно, як подарунки для рідних і близьких людей, щоб їх порадувати.

А зараз пані Вікторія в’яже  красиві речі для своєї онучки, якій незабаром виповниться рік.

В’язання гачком та спицями, пошиття речей – це ще не всі захоплення жінки. Вона гарно малює і в свій час працювала художником в школі. Вікторія Володимирівна – гарна і вправна господиня, в неї завжди чистота і порядок в хаті і надворі.

Вироби Вікторії Володимирівни доповнили районну виставку «Мистецтво одного села».

 

Іванна Володимирівна Опалько

25 череня 1991 року, коли літо дарува­ло гарні теплі дні та достигали полуниці й чорниці, у сім’ї Ніни та Володимира Опальків народилася донька. Назвали дівчинку милозвучним ім’ям Іванка. Мріяла стати вчителем. Нині продовжує на­вчання в Міжнародному економіко – гуманітарному університеті ім. Дем’янчука на заочній формі. Розпочала свою трудову стежину у Вирівській ЗОІІІ на посаді організатора. Дівчина має багато творчих планів і задумів. Тут, у школі, все їй знайоме, є в кого спитати поради.

Ще навча­ючись у коледжі захопилася плетінням з бісеру, побачивши якось у кабінеті керівника гуртка «Сувенір», який їй дуже сподо­бався. Вирішила створити щось сама. Знаходила в Інтернеті рекомендації, передивлялася картини. Спробувала, і вмілі руки створили свій перший виріб. З ча­сом прийшов досвід, з’явилися нові ро­боти. Свої перші творіння Іванна Опалько представила під час мистецької акції «Мистецтво одного села» в райцентрі. Отримала тоді першу нагороду. Талано­вита юнка не тільки виготовляє сувеніри, а й вишиває бісером серветки. Дарує Іванна свої вироби подругам, рідним.

У планах – створити гурток і навчати майстерності інших. Крім бісероплетіння, має ще одне захоплення - малюван­ня. З квітами на її малюнках пере­плітається пташиний світ. Вони яскраві та світлі. На папір майстриня переносить свої мрії.

 

Надія  Іванівна  Панько

Надія Іванівна народилася 2 грудня 1966 року в своєму рідному селі Федорівка. Її творчість відома не лише в своїй родині, а й в усьому районі. Ще з юних літ почала вчитися сама вишивати хрестиком, у якої невдовзі з’явилося багато робіт, які подобалися усім її рідним та знайомим. Згодом почала  передавати  вміння своїм дочкам, які уміло змогли перейняти талант своєї матері, та майстерно вишивати разом з Нідією Іванівною. На даний час майстриня нараховує більше 12 сотень робіт, в які входили не лише рушники, а й серветки, простині. Майстрині властиве вміння серцем відчувати красу української народної вишивки, й відтворювати її в своїх узорах.