НАША АДРЕСА:

34500

Рівненська область

м. Сарни

вул. Широка,31

Телефони:

(03655) 35658  - начальник відділу

(03655) 35154 - головний спеціаліст

 

 

 

 

 

 

Головна

Новини

Законодавча база

Заклади культури

Будинок культури

Бібліотеки

Музеї

Музичні школи

Майстри Сарненщини

Творчі колективи

Свята і традиції

Мистецтво одного села

І творчістю хата багата

Сарненщина туристична

Агросадиби Сарненщини

 

 

Якщо у вас виникла потреба

звернутись до керівництва

відділу культури і туризму,

скористайтесь наведеною нижче електронною адресою

cultura.sarny@ukr.net

 

 

 

НОВИНИ     КУЛЬТУРИ

2018 рік

 

 

Червень

 

20 червня

 

«Стиль і імідж сучасних закладів культури на селі» - тема виїзного семінару-практикуму культпрацівників району, який відбувся на базі закладів культури та публічних бібліотек сіл Вири і Ясногірка. Організаторами заходу є працівники комунальних закладів «Сарненська ЦСПШБ» та «Сарненський РБК» Сарненської районної ради. У роботі семінару взяли участь 26 клубних та 21 бібліотечних працівників району. Директор будинку культури села Вири Людмила Лех ознайомила присутніх з роботою та напрацюваннями закладу культури, поділилася назрілими проблемами сьогодення. Кульпрацівники переглянули виставку робіт юної місцевої художниці, дипломанта ІІ ступеня районного фестивалю дитячої творчості «Перлинки Полісся» Валентини Кірільчук, особисто познайомилися з автором, її хобі та планами. Завідуюча публічною бібліотекою Юлія Мулявко поділилась з колегами позитивним досвідом роботи, провела слайд-презентацію роботи сільської бібліотеки та будинку культури. Культпрацівники з задоволенням вчилися виготовленню малюнків на склі під керівництвом пані Юлії. Присутніх приємно вразило естетичне та змістовне оформлення будинку культури і бібліотеки, позитивно відмітили також стан спортивної кімнати. На жаль, представники Вирівської сільської ради не знайшли можливості поспілкуватися з працівниками культосвітньої сфери району.
Далі маршрут проліг у село Ясногірку Селищанської сільської ради, де учасників семінару зустріли секретар сільської ради Валентина Парфенюк, спеціаліст молоді і спорту Ірина Опально, працівники закладів культури та бібліотек Селищанської сільської ради. Завідувачка клубом Оксана Євгейчук розповіла про напрямки діяльності установи культури, ознайомила з гуртковою та господарською роботою закладу. Відрадно те, що завідувачка відмітила тісну співпрацю з шкільними закладами та сільською радою, що сприяє кращій роботі закладів культури. Секретар сільської ради Валентина Андріївна привітала гостей села і у своєму виступі наголосила, що тільки у тісній співпраці усіх структурних підрозділів сільського культурно-дозвіллєвого комплексу можливо досягти значних успіхів у вихованні молодого покоління, розвитку аматорської творчості, організації культурного обслуговування населення. «Вже те, що такий захід проходить саме в Ясно гірці говорить про рівень наших закладів культури», - сказала пані Валентина і побажала усім творчого натхнення, нових перемог на культосвітній ниві, здоров’я, миру і добра. Місцева майстриня Марія Опалько показала майстер-клас по виготовленню букетів з фруктів і запросила до детальнішого знайомства на власному сайті. Перед учасниками семінару виступили учасники хореографічного та вокального гуртів закладу культури.
Культпрацівники обговорювали захід, ділились власним досвідом роботи, занотовували почуте і фотографували побачене. Кожен з присутніх щось та навчився, повіз додому нові знання, нові ідеї, нові задуми.
 

 

15 червня

 

В районному будинку культури відбулися святкові урочистості з нагоди святкування дня медичних працівників. Медиків району вітали голова Сарненської райдержадміністрації Ярослав Яковчук, заступники голів районної та міської ради В’ячеслав Шимко та Віктор Хомич, помічник–консультант народного депутата України Сергія Євтушка Олексій Лавор. У святковій концертній програмі прийняли участь солісти Сніжана Волощук, Софія Лясковець, Айсель Салюк, Галина Куришко, фольклорний дует села Бутейки «Берегиня», вокальне тріо «Мальви», народний аматорський вокальний ансамбль «Мереживо», зразковий аматорський ансамбль танцю «Журавка», вокально-інструментальні гурти «Pepper Blues Band» та «Сім п’ятниць».

 

7 червня

 

В комунальному закладі "Сарненський районний будинок культури" Сарненської районної ради відбулася нарада працівників закладів культури Сарненського району. Порушено актуальні питання щодо техніки пожежної безпеки в особливо небезпечний весняно-літній період. Присутній на нараді завідувач Навчально-методичного центру з збереження життя та безпеки життєдіяльності в Рівненській області - Денисюк Володимир Васильович наголосив на обовязковому проведенні навчання відповідальних працівників та забезпечення виконання необхідних заходів щодо створення належних умов праці на підпорядкованих обєктах (виконання приписів).

 

1 червня

 

В міському будинку культури "Залізничник" відбулася дитяча вистава "Казка про справжню дружбу" за участю народного аматорського театру мініатюр і театральної студії "Юний актор". Зал був заповнений дітями з дошкільних навчальних закладів міста. Казкові герої донесли глядачам, що потрібно дружити навіть з тими, хто за тебе слабший і ніколи не ображати менших, а навпаки захищати їх.

 

 

Архів новин