НАША АДРЕСА:

34500

Рівненська область

м. Сарни

вул. Широка,31

Телефони:

(03655) 35658  - начальник відділу

(03655) 35154 - головний спеціаліст

 

 

 

 

 

 

Головна

Новини

Законодавча база

Заклади культури

Будинок культури

Бібліотеки

Музеї

Музичні школи

Майстри Сарненщини

Творчі колективи

Свята і традиції

Мистецтво одного села

І творчістю хата багата

Сарненщина туристична

Агросадиби Сарненщини

 

 

Якщо у вас виникла потреба

звернутись до керівництва

відділу культури і туризму,

скористайтесь наведеною нижче електронною адресою

cultura.sarny@ukr.net

 

 

НОВИНИ     КУЛЬТУРИ

2018 рік

 

 

Квітень

 

26 квітня

 

Відділ культури і туризму Сарненської РДА

Оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу "Сарненський районний будинок культури" Сарненської районної ради.

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста відповідного напрямку, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки, практичні навички роботи на комп’ютері.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

— заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

— автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

— копію документа, що посвідчує особу;

— копії документів про вищу освіту;

— два рекомендаційні листи довільної форми;

— мотиваційний лист довільної форми.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи приймаються протягом 30 календарних днів, з дня оголошення конкурсу.

 

         Детальніше інформацію щодо основних посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці надаємо за телефоном 3-51-54, 3-56-58.

         Прийом документів упродовж 30 днів із дня опублікування оголошення за адресою: м. Сарни, вул. Широка, 31. (каб.411).

 

20 квітня

 

В комунальному закладі «Сарненський районий будинок культури» відбулась творча лабораторія по фольклору, яка проходила у форматі комплексного заняття з теорії та практики за участю керівника фольклорного колективу «Горина» Людмили Дем’янівної Вострікової (м. Рівне). Учасники лабораторії обговорили проблеми сучасного традиційного виконавства, мали змогу повчитися правильному диханню та манері виконання, отримали рекомендації правильного підбору репертуару для дорослих та дитячих фольклорних колективів району.

 

 

18 квітня

 

В центральному будинку культури м. Ірпінь відбулося фольклорно-етнографічне свято «Кроковеє колесо».  У програмі свята — традиційні весняні ігри, розваги, веснянки, гаївки, ягілки, майстер-класи з народних ремесел. З прадавніми обрядами закликання весни Сарненщину представили народний аматорський фольклорно-автентичний колектив «Горлиця» с. Кричильськ (керівник Валентина Харечко) та зразковий аматорський фольклорно-автентичний колектив «Мазурки» с. Корост (керівники Любов Сорока та Сергій Гаврилюк). Завершилося свято виступом фольклорного гурту “Королівна” (м. Київ). Усі учасники отримали грамоти за участь у святі та солодкі подарунки.

 

 


До уваги літераторів краю!


Оголошується конкурс літературно-поетичних творів для публікації в літературно-мистецькому альманасі Сарненщини «Пролісок - . На конкурс подавати не більше 10 творів на паперових та електронних носіях, короткі біографічні дані та фото автора.
За довідками звертатись: м. Сарни, вул. Чорновола 4, КЗ «Сарненський РБК», тел. 2-15-51, моб.0984279967,

або м. Сарни, вул. Лисенка, 1, видавництво «СловоСвіт», тел. 3-26-65, моб. 0957297953, 0673707150.
 

11 квітня

 

В смт. Володимирець відбувся обласний відкритий фестиваль народної творчості "Великодня вруна", на якому вдало виступили учасники зразкового аматорського ансамблю танцю "Струмочок" КЗ "Сарненський РБК" Сарненської районної ради  (керівник Михайло Володько). На святковій виставці свої вироби презентували майстри декоративно-прикладного мистецтва, учасники районного об'єднання "Самоцвіти Сарненщини" Тетяна Галах (вироби з соломи),  Галина Комар (вироби зі шкіри), Галина Зігангірова (вишивка бісером), Любов Бородавка (дряпанки). Роботи наших майстринь користувалися великим попитом у гостей свята, адже їм притаманне віртуозне володіння технікою, знання ремесла з усіма його тонкощами.
 

 

 

Архів новин