Головна

 

Сарненська міська рада

Клесівська селищна рада

Степанська селищна рада

Великовербченська с/р

Вирівська с/р

Зносицька с/р

Кам'яне-Случанська с/р

Карасинська с/р

Карпилівська с/р

Костянтинівська с/р

Коростська с/р

Кричильська с/р

Кузьміська с/р

Любиковицька с/р

Люхчанська с/р

Немовицька с/р

Ремчицька с/р

Селищанська с/р

Стрільська с/р

Тинненська с/р

Тутовицька с/р

Чудельська с/р

 

Сарненщина - край безмежних полів, повноводних рік та непрохідних боліт. Це колиска «Олесі» Олександра Купріна, веселі гумористичні посмішки від Леоніда Куліша, шедеври природи «Поліського Версалю», створені майстром Олексієм Вороном, неповторні поєднання кольорової гамми українських рушників, викоханих майстринями сарненської землі, скульптурні шедеври, виточені з природного матеріалу вправними руками майстрів, через які відчувається масивний потік позитивної енергії, вкладеної митцем під час роботи.

Тут гармонійно поєдналася поліська культура, мальовнича краса природи зі щедрістю поліщуків.

Саме на Сарненщині Ви зможете поблукати задумливими лісами, заслухатись шелестом осіннього листя під замріяними кроками, відчути солодкий запах достиглих ягід та помилуватися грою сонячних барв на джерельних плесах синьооких озер поліського краю.

Ви відчуєте приємний і, водночас, хвилюючий стан душі, увійшовши в столітні церковні храми, думкою полинете в історичне зодче минуле, доторкнетесь до стародавніх реліквій, які збагатять Вас любов’ю, миром та здоров’ям на многії літа.

На Вас чекають унікальні краєвиди дивовижної природи у чудовому поєднанні з людською працею, ви матимете можливість покуштувати неповторних за смаком поліщуцьких страв та переконатися у гостинності наших жителів.

 

 

Ми завжди будемо раді кожному новому знайомству!

Сердечно запрошуємо Вас завітати на Сарненщину!